#baleset














15 embert öltek meg lavinák Afganisztánban

Lavinák 15 ember halálát okozták Afganisztánban, több mint ötvenen megsérültek, és több százan a hó fogságában rekedtek - közölte kedden az afgán közmunkaügyi minisztérium vezetőhelyettese.