Nem rendőrök voltak a zalai roma fiú bántalmazói
Nem rendőrök, és nem is egykori rendőrök bántalmazták azt a 17 éves roma fiút, akit még hétfőn két, magát rendőrnek kiadó férfi szállított le egy buszról - közölte csütörtökön a Zala Megyei Főügyészség szóvivője.