#foci


Legyőztük a svédeket, most a miénk volt a hajrá
 

Legyőztük a svédeket, most a miénk volt a hajrá

A Magyarország-Svédország Európa-bajnoki selejtező mérkőzés első félidejében a legnagyobb helyzete Hajnal Tamásnak volt, de a felső lécre bombázta a jogosan megítélt tizenegyest. Szabics Imre aztán az első félidő utolsó perceiben mégis megszerezte a vezetést, de a második félidőben egy könnyű góllal kiegyenlítettek a svédek. Most - ellentétben az utóbbi magyar-svéd meccsekkel - a miénk volt a hajrá, az utolsó percekben Priskin zseniális passzából Rudolf megszerezte a győztes gólt.

hvg.hu hvg.hu




Détári lett a Fradi edzője
 

Détári lett a Fradi edzője

Prukner László augusztus 16-lemondása után a Ferencváros vezetősége Détári Lajost nevezte ki a klub labdarúgó-csapatának új edzőjévé.

hvg.hu/MTI hvg.hu/MTI





Sztrájkolnak a focisták Olaszországban
 

Sztrájkolnak a focisták Olaszországban

Damiano Tommasi, az olasz labdarúgók szakszervezetének elnöke (AIC) pénteken hivatalosan is bejelentette, hogy a futballisták sztrájkolnak, így elmaradt a Serie A hétvégi rajtja.

MTI MTI