#FTC

Továbbjutott a Fradi

A címvédő Ferencváros 2-1-re győzött a bajnok Győri ETO ellen a labdarúgó Ligakupa szombati mérkőzésén, és ezzel továbbjutott a középdöntőbe.




Nyert a Fradi

A Ferenváros 4-1-re győzött a diósgyőri DVTK ellen az NBI 13. fordulójában.


10-0-ra nyert a Fradi

A Ferencváros rendkívül könnyedén, 10-0-ra győzött a harmadosztályú Szekszárd vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa negyedik fordulójának keddi játéknapján, ezzel bejutott a legjobb 16 közé.