Súlyosan megsérült egy idős nő, akit busz gázolt el a fővárosban
Súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba egy idős nőt, akit elgázolt egy BKV-busz a főváros XV. kerületében hétfőn - közölte Tamási Andrea az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese az MTI-vel.