Gránát miatt szervezik a kiürítést a XVI. kerületben
Második világháborús szovjet rombológránát került elő péntek délelőtt Budapesten, a XVI. kerületi Csillag utcában; 150 méter sugarú körben kiürítik a területet - közölte a honvédség tűzszerészeinek kommunikációs tisztje.