Bajnai válságkezelése: kinek és miről kell lemondania?
A program lemondást kér a nyugdíjasoktól, akik nem kapnak 13. havi nyugdíjat, a családoktól, mert a következő két évben nem emelkedik a családi pótlék, az emberektől, mert tovább kell dolgozniuk és az államtól, mert vissza kell fognia a kiadásait. Szolidaritást kér a vagyonosoktól, hogy egy ideig adózzanak többet. És még mit?