Hát, ezért nem lesz 26 ezer forintos bővíthető telefonja
Bővíthető telefont ígért 100 dollárért egy Indiegogo-projekt, azonban váratlanul törölték, és egyelőre nem tudni miért.
Bővíthető telefont ígért 100 dollárért egy Indiegogo-projekt, azonban váratlanul törölték, és egyelőre nem tudni miért.
Ismét egy példa arra, hogy mennyire hálás tud lenni a netes közösség azért, ha valaki eltalálja, mire is van szüksége, vagy legalábbis felkelti az érdeklődését valami különlegességgel.
Egymás rekordjait döntögetik a közösségi finanszírozási kampányok, melyek keretében induló vállalkozások dollármilliókat kalapoznak össze olykor sokat ígérő, olykor pedig egészen abszurd tervek megvalósítására. Az utóbbi időben több magyar projekt is zajos sikert ért el, de voltak, akik nem jártak szerencsével. Őket kérdeztük, hogy nyerték meg a támogatókat maguknak, vagy hogy éppen miért nem adakoztak nekik, hogy kell-e adózniuk, és hogy mire lehet jutni az így kapott összeggel. A siker és a bukás receptjei.
Egy kevésbé sikeres közösségi finanszírozási kampány most révbe ér: állítólag a jövő héttől kezdik el árulni a világ első Ubuntu operációs rendszert futtató okostelefonjait.
Mindegy, hogy iOS-es van androidos telefonról van szó, az alábbi kábel kisebb csodát tesz a töltésnél.
Poncsó, pléd, zsák és gyermekhordozó is egyben az a magyar fejlesztésű táska, amely Hongkongtól Spanyolországig egyre népszerűbb a bringás közösség tagjai közt.
Az elképzeltnél jóval sikeresebben zárult egy Indiegogo kampány. Úgy tűnik, az emberek szeretik, ha kikérik valamiről a véleményüket, és utána ez alapján döntenek.
Nem hagyja ki a megcélzott felhasználókat a finn Jolla cég új tabletjének készítésekor.
Még tíz napja van Caroline Henry borszakírónak, hogy összegyűjtse azt a 10 ezer eurót, amiből a könyvét szeretné kiadni. A hirdetőket kizárta.
James Bond-filmekbe illő eszköz látott napvilágot a közösségi finanszírozás keretében.
Százezer dollár volt a kitűzött cél, a netes közösség azonban ennek több mint a hússzorosára értékelt egy ötletet az Indiegogón.