Elakadt egy kamion Perbálnál
Elakadt kamiont próbál kiszabadítani a katasztrófavédelem a 102-es úton.
Elakadt kamiont próbál kiszabadítani a katasztrófavédelem a 102-es úton.
Autók akadtak el a 20 centis hóban a csémi bekötőút és az M1-es lehajtó között - közölte a katasztrófavédelem.
Sorra csúsznak az árokba az autók a Dunántúlon, ahol több helyen nehezíti a közlekedést a havazás és a hófúvás, vasárnap hajnalban egy mellékutat le kellett zárni Veszprém megyében, de elzárt település nincs. A hófúvás veszélye miatt Veszprém megyében narancssárga, vagyis másodfokú riasztások vannak érvényben.
Manapság slágernek számítanak az oroszországi utakról származó fedélzeti kamerás és egyéb videók, de nem csak arrafelé lehet hihetetlen dolgokat látni a közlekedésben. Egyesek szerint Románia is ontja az ilyen jellegű témákat, ráadásul valaki igyekezett ezt bemutatni is.
Hárman megsérültek, közülük ketten életveszélyesen, amikor két autó karambolozott a 4-es főút Ceglédet Abonnyal összekötő szakaszán vasárnap este - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője.
Megszűnt útlezárás a 8-as főúton Bándnál, ahol egy balesetben öten sérültek meg vasárnap délután - mondta a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes sajtószóvivője.
Öten sérültek meg abban a balesetben, amelyben két személygépkocsi ütközött - eddig ismeretlen okok miatt - január 18-án délután negyed 5 körüli időben a 8-as számú főút 64-es kilométerszelvényénél - írta a rendőrség a police.hu-n
Részlegesen és nagy késésekkel indult újra a forgalom vasárnap délután a Nagy-Britanniát Franciaországgal összekötő Csatorna-alagútban, amelyet előző nap tűz miatt lezártak.
Autók ütköztek a Váci úton, a mentésben a fővárosi tűzoltók is részt vesznek - közölte a katasztrófa-védelem.
Helyreállt vasárnap hajnalra a vasúti közlekedés a Nagy-Britanniát Franciaországgal összekötő Csatorna-alagútban - jelentette be az alagutat üzemeltető Eurotunnel cég Twitter-profilján.
Hajdúböszörmény és Polgár között a szalagkorlátnak ütközött egy személygépkocsi, egy ember megsérült.
Hétfőtől több villamosmegállót is száműznek a Széll Kálmán térről, emiatt a villamosjáratok csak többperces gyaloglással érhetők el. Érintett a 61-es, a 18-as és az 59-es villamos is, aki ezekkel utazik, az induljon el korábban a megszokottnál.
Egy autó fának ütközött a Somogy megyei Mikén, a sofőr a helyszínen meghalt.
A terhelést nem bíró online rendszer, kétmatricás Duna-híd, belvárosi dugó Budapesten, pár száz méteres matricás szakasz, célba nem érő kommunikáció. Van olyan agglomerációs település, amely válaszlépésre készül a megnövekedett forgalom miatt. Egyelőre fejetlenség a köbön a kormányzat kibővített útdíjrendszere körül.
Megszűnt valamennyi akadály az M3-as autópálya Mezőkövesd és Mezőkeresztes közötti szakaszán, ahol péntek este több baleset is akadályozta a forgalmat.
A város magasabban fekvő részeire, így a 30 ezer lakosú avasi lakótelepre nem tudnak feljutni az autóbuszok.
Hétfőn 11 órától visszavonták a hólánc kötelező használatát Győr-Moson-Sopron megyében – tájékoztatta a hvg.hu-t a Győr-Moson-Sopron megyei rendőr-főkaptiányság szóvivője.
Csak a hólánccal rendelkező autók léphetnek be Magyarország területére a Győr-Moson-Sopron megyei határátkelőhelyeken – közölte a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője. Barcsnál pedig a horvátok korlátozták a forgalmat.
Frontálisan ütközött két személyautó vasárnap délután a 85-ös úton a 35-ös kilométernél, a helyszínelés és a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták az utat.
Folyamatosan végzik a hóeltakarítást, síkosságmentesítést szombat este óta a Magyar Közút szakemberei.