Őzek tévedtek az M7-esre
Úttestre tévedt őzek miatt teljesen lezárták az M7-es autópálya mindkét oldalát Polgárdinál, a forgalmat a rendőrség a 7-es főútra terelte, amíg a vadászok ki nem juttatták az állatokat – közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán.