#M1-es autópálya



Két éve ugyanígy támadtak egy pénzszállítóra

A hazai fegyveres pénzszállító rablások legbrutálisabb támadása volt a szeptember 18-án éjjel fél egykor végrehajtott bűntett, ami végül nem járt sikerrel. Szinte teljesen azonos volt ezzel a két évvel ezelőtti rablási kísérlethez, amikor szintén tüzet nyitottak az ugyancsak az M1-es autópályán haladó pénzszállító páncélautóra. Könnyen lehet, hogy mind a két támadást ugyanaz a társaság követte el.



Tüzet nyitottak a kiérkező rendőrökre az M1-esen Bicskénél

Zsákmány nélkül menekültek el azok a fegyveresek, akik péntek hajnalban próbáltak kirabolni egy pénzszállító autót az M1-es autópálya 35-ös kilométerénél; a helyszínre érkező rendőrökre sorozatlövővel rálőttek, az egyik járőr megsérült; a helyszínelés tart - közölte a rendőrség. Bencze József országos rendőrfőkapitány szerint több mint 40 lövést adtak le.