#Metallica



Másodszor is megvettük a Metallica kapitalizmusát – Szél Dávid koncertkritikája

Ez itt nettó metál volt, semmi nosztalgia, semmi megúszás, semmi idézőjel – írja a Metallica második budapesti koncertjéről Szél Dávid pszichológus, akinek Apapara című könyve épp most jelent meg a HVG Könyvek gondozásában új, átdolgozott formában. Kritika a csütörtökihez képest teljesen más műsorral adott szombati fellépésről.









Két koncertet is ad Budapesten a Metallica 2026-ban

2026. június 11-én és 13-án is Budapesten, a Puskás Arénában koncertezik a Metallica, és mindkét este más számokat játszanak a közönségnek. Első nap a Pantera és az Avatar, a másodikon a Gojira és a Knocked Loose lesz az előzenekar.