#pedagógus

OKM: 477 pedagógus jogviszonya szűnt meg

A közoktatásban dolgozó mintegy 168 ezer pedagógusból 477-nek szűnt meg a jogviszonya a 2009/2010-es tanévben az Oktatási Hivatal Közoktatási Információs Iroda végleges adatai szerint, amelyet az oktatási tárca juttatott el szerdán az MTI-hez.