Jutalmukat sem kapják meg a kirúgott borsodi pedagógusok
Borsod-Abaúj-Zemplén megyében mintegy 250 fővel csappant meg 2010 szeptemberétől az új tanév kezdetéig a közoktatásban dolgozók száma. A nyugdíjba vonulók közül sokan nem kapták meg a jubileumi jutalmukat, az egyházi iskolák finanszírozása pedig csak egyetlen oktatási évre garantált.