#rendőr

Részegen vert meg egy százados egy civilt

Súlyos sérülésekkel került a kórházba az a helybéli férfi, akit még októberben bántalmazott társával együtt egy budapesti rendőrtiszt a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Biriben - tudatta a megyei főügyészség szóvivője.












Az utas berántotta a rendőrautó kézifékjét

Súlyos sérülést szenvedett egy rendőr közúti balesetben szombat délután Ajkarendeken, a rendőrautóban ülő utas ugyanis berántotta a jármű kézifékjét, és emiatt az autó árokba szaladt - tájékoztatta a rendőrség az MTI-t.







Újabb hét rendőrt vettek őrizetbe Sátoraljaújhelyen

Újabb hét rendőrt vettek őrizetbe a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Sátoraljaújhelyen. Így már a kapitányság 14 rendőrét gyanúsítják hivatalos személy által elkövetett kötelességszegéssel, bűnszövetségben és üzletszerűen elkövetett vesztegetéssel