Jutalmat kaptak a rendőrgyilkosság idején megsérült rendőrök
Kimagasló szolgálati tevékenysége elismeréseképp jutalmat és belügyminiszteri elismerést kapott az a két rendőr, akik megsérültek a múlt csütörtöki rendőrgyilkosság idején, de utána megállították a támadót.