Két nő szóba elegyedik önnel, meghívja őket egy italra?
A Váci utcában lekapcsolt söröző csak egy volt a behúzós-túlszámlázós turistacsapdák közül Budapesten. Megpróbáltuk kideríteni, miért nem zárják be ezeket a helyeket.
A Váci utcában lekapcsolt söröző csak egy volt a behúzós-túlszámlázós turistacsapdák közül Budapesten. Megpróbáltuk kideríteni, miért nem zárják be ezeket a helyeket.
Időről időre érdemes próbára tenni az elméleti tudásunkat, nehogy a gyakorlat során érjen kellemetlen meglepetés.
A rendőrök gyanúsnak találták az igazoltatottak viselkedését, és a szimatuk a jelek szerint egyáltalán nem csalt.
Szombat délután támadták meg a távolsági busz sofőrjét Nógrádban. Az őrjöngő utast elfogták.
Mi ez? címmel tették ki a rendőrség honlapjára az alábbi közleményt. Mi sem tudjuk a választ.
Az egyszerű igazoltatás villámgyorsan brutalitásba fordult át, a rendőr azonnal visszavágott az őt ért támadásra.
A fiatal elkövetők vélhetően nem mérték fel, hogy mennyire veszélyes, amit csinálnak.
A középkorú elkövető nem sokáig örülhetett a könnyen jött több százezer forintos zsákmányának.
A hatóságok az elmúlt napokban széles körű közlekedésbiztonsági ellenőrzést hajtottak végre hazánk közútjain.
A gyanúsítottak élőben közvetítették a kínzást.
A rendőrség az állampolgárok segítségét kéri az ismeretlen személy azonosításához.
A ló ledobta lovasát, majd elvágtatott. Motoros rendőr terelte a házak közé, fiatal lány segített megfékezni.
Akciófilmbe illő autós üldözés volt Zamárdiban - egy sofőr nem állt meg az őt ellenőrizni akaró rendőrök jelzésére, mire több autó is a nyomába eredt.
A rendőrök lélekjelenléte és határozott fellépése térítette el végzetes szándékától azt a miskolci fiatalembert, akit az Avasi kilátóról szállítottak kórházba.
Ilyen az, amikor az autó saját magától elárulja a gazdáját, aki galád módon cserben hagyja áldozatát.
Egy jobbikos képviselő tette fel a kérdést Orbánnak, de persze nem kapott választ.
A Nógrád megyei Ecsegen történt a bűneset, a rendőrök fél nap alatt felderítették, hogy mi történt.
Bringával érkezett, pénztárcát lopott egy autóról, és gyorsan el is tekert. Pechjére azonban videó készült a történésekről.
A baleset éjszaka történt, de a kamion pótkocsija még ma reggel is ott fekszik oldalára borulva a helyszínen.
A Schengeni Információs Rendszer hatalmas kincs a hatóságok számára, lényegében naponta buktat le Európában ellopott autókat.