Öten lettek rosszul egy Samsung-beszállító üzemében
Nem a Samsung, hanem a gödi gyár területén lévő egyik beszállítója, a Dongjin nevű cég üzemcsarnokában lettek rosszul dolgozók pénteken - közölte Jaloveczki Csaba, a Samsung egyik vezetője. Korábban arról számolt be a távirati iroda, hogy a dél-koreai cég gödi gyárában történt az eset.