A Samsung bemutatott egy új, szuperfényes kijelzőt, ami akár már a Galaxy S23-szériában is megjelenhet
A Samsung új OLED panelje igazoltan eléri a 2000 nites fényerősséget, ami főleg kültéren jelenthet sokat.
A Samsung új OLED panelje igazoltan eléri a 2000 nites fényerősséget, ami főleg kültéren jelenthet sokat.
Proxy szerverek használatát engedélyezi a WhatsApp az olyan helyzetek elkerülésére, mint ami Iránban történt tavaly ősszel. Akkor a kormányellenes tüntetések idején a mobilinternetet kapcsolták le egyszerre nagyon sok felhasználónál, amit a Meta az emberi jogok semmibevételének tart.
Lehet, hogy a lopás évekkel ezelőtt történt. Az azonban biztos, hogy a Twittertől származó e-mail-címeket szerdán valaki felrakta egy fórumra.
Különleges laptoppal rukkolt elő a Lenovo: az egyik kijelzője egy kiváló minőségű OLED panel, míg a másik az üzemidőn javíthat.
Ma még viccesen hangzik, hogy valakit egy akkumulátor lenyelésére bíztatnak, azonban a jövőben ez a kérés már komolynak számíthat az orvoslásban.
Az Asus új, ROG Raikiri Pro kontrollere a kijelzőn túl egy kiváló hangzást biztosító alkatrészt is tartalmaz, természetesen a játékra tervezett funkciók mellett.
Az Alienware 500 Hz Gaming Monitor néven mutatta be az új eszközét, aminek a specifikációját igen, az árát viszont még nem árulta el.
Jövő héten kettőre szűkül a Microsoft által támogatott asztali operációs rendszerek száma, miután a Windows 7, 8 és 8.1 verziókról is leveszi a kezét a redmondi szoftveróriás.
A jövőben feleslegessé válhat a könyvek klasszikus narrációja, mivel már a számítógép is elkészítheti azt. Ilyen megoldást mutatott be most az Apple is.
Az amerikai Pod Group egy bárhová felragasztható címkét készített, amit akkumulátorral és 5G chippel látott el, így a világ bármely pontjára követhetjük.
Az iOS 16-os frissítéssel már nem lehet a jogvédett tartalmakat adapterrel a tévére tükrözni, csak egy fekete képernyő látszódik az ilyen műsorok elindításakor.
Eddig nem lehetett telefonról részletesebb keresést indítani a Twitteren, ám ez akár már a közeljövőben megváltozhat.
A Disney a jövőben repülő robotokkal szórakoztatná a közönséget ott, ahol az emberi munkaerő nem alkalmazható.
Az Ember termosza képes órákon keresztül melegen tartani az italunkat, és most egy új funkcióval, helymeghatározással bővült az eszköz.
Kína azt állítja, Senhszi tartományban a hálózatra kapcsolta a világ első, „természetes közvetlen hűtési” rendszerrel felszerelt szénerőművét. Az állami tulajdonú China Global Television Network beszámolója szerint mindez áttörést jelenthet a kínai erőművek hűtési technológiájában.
A Citizen elkészítette a cég második okosóráját, a CZ Smart YouQ-t, aminek fejlesztésébe az IBM-et és a NASA-t is bevonta.
Csak az új év második felére térhet magához az okosmobilok piaca, derül ki az IDC piackutató legfrissebb elemzéséből.
Hamarosan érkezik az OpenAI által fejlesztett ChatGPT mesterséges intelligencia a Bingbe, amivel a Microsoft keresője még jobb találatokat adhat a felhasználóknak. Ennek viszont nem mindenki örül.
A perovszkit napelemek olcsóbbak és hatékonyabbak lehetnének a szilíciumalapú technológiánál, ám instabilitásuk miatt eddig nem terjedtek el. Most azonban áttörést értek el a fejlesztésükben a svájci tudósok.
Bemutatta legújabb televízióit a Samsung, és azt ígéri, a Neo QLED, Micro LED és OLED technológiás készülékeivel „új korszakot nyit” a képernyők történetében. A vállalat minden eddiginél több méretben tesz elérhetővé tévéket.