Ürgeevő természetkárosító ellen indul eljárás
Természetkárosítás és állatkínzás miatt kezdeményezett eljárást a Bükki Nemzeti Park Igazgatósága (BNPI) egy férfi ellen, aki ürgékkel etette gyermekeit - tájékoztatta a nemzeti park vezetője pénteken az MTI-t.