Vírusokkal, gombákkal, parazitákkal vannak tele a munkahelyek
Mivel az utóbbi két évben - a régebbi időszakoktól eltérően - a foglalkozási megbetegedések többségéért a biológiai kóroki tényezők voltak felelősek, a Nemzeti Munkaügyi Hivatal Munkavédelmi és Munkaügyi Igazgatósága egy két hónapos, országos ellenőrzést rendelt el, mely a nyári időszakban zárult - írja közleményében a Nemzeti Munkaügyi Hivatal.