szerző:
hvg.hu
Tetszett a cikk?

A hercegné ragyogó mosollyal ment barátnői közt.

Meghan Markle ragyogva, nagy mosollyal lépett be kedd este Ralph Lauren puccos The Polo Bar nevű New York-i éttermébe – és közeli barátnője, Jessica Mulroney mellett Serena Williams is vele tartott.

A hercegnét természetesen több ügynök és testőr is kísérte. A Daily Mail értesülései szerint azután vacsoráztak együtt, hogy a barátai babaváró bulit rendeztek Markle-nek. Ezen a videón felvették, hogyan indul el a buliba:

Még kedd délután a hercegné a művészetek iránti rajongásának is hódolt, mert múzeumba ment Abigail Spencerrel, akivel korábban a Briliáns elmék című sorozatban játszottak együtt.

Ahogy arról már írtunk, Meghan Markle pénteken érkezett New Yorkba, és ez az első alkalom, hogy a városban jár, mióta összeházasodott Harry herceggel.

(Daily Mail)

HVG

HVG-előfizetés digitálisan is!

Rendelje meg a HVG hetilapot papíron vagy digitálisan, és olvasson minket bárhol, bármikor!