A jövő héten temetik Bálint gazdát

Az ország kertészétől a Fiumei úti sírkertben vesznek búcsút.

  • hvg.hu hvg.hu
A jövő héten temetik Bálint gazdát

Július 14-én, kedden 11 órakor temetik Bálint gazdát. Az ország kertészétől, korábbi országgyűlési képviselőtől a fővárosi Fiumei úti sírkertben vesznek majd búcsút.

A járványveszély miatt arra kérik a gyászolókat, hogy tartsanak távolságot, és kerüljék a személyes részvétnyilvánítást.

Bálint gazda június 21-én hunyt el, nem sokkal a 101. születésnapja előtt. A Blikk információi szerint Bálint gazda koronavírus-fertőzött volt.

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

„A bukásoktól, brutális sérülésektől való félelem folyamatosan bennem van” – meséli Valter Attila országútikerékpár-versenyző a Penge podcast legújabb adásában, ahol arról is beszélget Szilágyi Áronnal és Kenyeres Andrással, hogy milyen gondolatok futnak át az agyán egy esés után, mekkora nyomást jelentett számára a 2021-es berobbanása, és milyen hatással vannak rá a kommentek.