Kutyájával pózol új fotóján a hétéves Sarolta hercegnő

A most közreadott hivatalos fotókat a kislány édesanyja, Katalin hercegné készítette.

  • hvg.hu hvg.hu
Kutyájával pózol új fotóján a hétéves Sarolta hercegnő

Már hagyománynak számít, hogy a királyi család a hercegek és a hercegnők születésnapja alkalmából új fotókat tesz közzé az ünnepeltről.

Május 2-án Vilmos herceg és Katalin hercegné második gyermeke, Sarolta hercegnő ünnepli a hetedik születésnapját, így az uralkodók természetesen most is megajándékozták a rajongókat két portréval, ami szokatlanul bőkezű gesztus tőlük, tavaly mindössze egyetlen képet közöltek a kislányról, most viszont a szokásos portré mellé került egy olyan kép is, amin a család egyik kutyája is szerepel.

A fotót Katalin készítette a lányáról; a kommentelők idén is megjegyezték, hogy a lány az apja, Vilmos kiköpött mása.

Ide kattintva eléri a Nyüzsi további cikkeit, azonnali véleményeket, érdekességeket, szórakoztató mémeket, gif-eket, videókat.


Az idei aszályt az egész ország megszenvedheti, Orbánék nagy mentőöve pedig csak kivételezetteknek nyújthat reményt

Az idei aszályt az egész ország megszenvedheti, Orbánék nagy mentőöve pedig csak kivételezetteknek nyújthat reményt

A két évvel ezelőttinél is durvább aszály néz ki idén, az őszi vetés hamarabb ért be, a tavaszi kultúrák „nagyon rossz állapotban vannak”, ha nem jön eső, nagy terméskiesések lehetnek a kukoricában. A kormány most leginkább az öntözéssel kampányol az aszály ellen, kár, hogy ez a hazai termőterületek alig több mint 2 százalékán érhető el.