NoÁr: „Szólaljanak meg azok, akik újra megszavazták ezt a rendszert”

A NER ellen rendszeresen fellépő, Molnár Áron által fémjelzett mozgalom azt írta, a kata vagy a rezsicsökkenés ügyében most nem nekik kell megszólalni.

  • hvg.hu hvg.hu
NoÁr: „Szólaljanak meg azok, akik újra megszavazták ezt a rendszert”

„Kérdeztétek, hogy miért nem szólalunk meg a kata, vagy a “rezsicsökkentés” kapcsán. Kint vagyunk a tüntetéseken, de most nem nekünk kell megszólalni. Elég hangosan mondtuk, hogy ez a rendszer rossz és brutális következményei lesznek annak, ha a Fidesz marad. Szólaljanak meg azok, akik újra megszavazták ezt a rendszert április 3-án” – írják a Facebookon.

Hozzáteszik azt is, hogy ráadásul ez az egész még csak a bemelegítés, „mert ugye most az euróról és az inflációról, a tanárokról elterelődött a figyelem”.

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Budapesten is kitart a jó minőség mellett Wolfgang Puck és fia, Byron Lazaroff-Puck – deklaráltan meg is kérik az árát. A világ egyik legismertebb séfje ma is töretlenül aktív a globális étteremhálózatának ügyeiben, de a Spago éttermeket már fiára bízza. Apát és fiát a menü összeállításáról, az öröklés terhéről, egymással való viszonyukról és arról is kérdeztük, milyen kést használnak. Arról is szó esett, hogy miben erősek a budapesti piacok.