Az izraeli-iráni háború lezárását jelentette be Donald Trump
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
A Balkan:Most fesztivál soron kívüli headlinere lesz az énekes.
Bő kétórás koncertet ad Manu Chao az Európa Kulturális Fővárosa 2023 címet viselő Veszprémben szeptember 9-én. Jegyek a koncertre csütörtökön 11 órától már kaphatók.
Veszprémben szeptember 7 és 9 között háromnapos, 30 koncertet felvonultató, egyébként ingyenes utcai fesztivált rendeznek Balkan:Most címmel, ennek keretében sikerült soronkívül leszervezni a francia születésű énekest egyetlen akusztikus koncertre.
A Me Gustas Tu című sláger énekese külön kérte, hogy kislétszámú közönség előtt játszhasson – írják a fesztivál szervezői –, vagyis csak mintegy ezer jegyet adnak el a fellépésre.
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Korábban Lázár János azzal vádolta meg őket, hogy túlterheléses támadást indítottak az EMMA rendszere ellen.
Lázár János tiszás hőbörgésről és hobbivasutas dünnyögésről írt a Facebookon.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Karácsony Gergely ismét felhívta a figyelmet arra: önkormányzati rendezvényről van szó.