Nagyon várja a világ a bombahíreket a kis, modulárisan építhető atomerőművekről
A kis atomerőművek ígéreteiről szóló nemzetközi várakozások fokozódnak, így logikus, hogy a hazai kutatók is foglalkoznak a témával.
Ügyvédje szerint a zenész nem tökéletes ember, de nem is bűnöző.
Őrizetbe vették Sean „Diddy” Combs amerikai rappert Manhattanben – számolt be a The Guardian. Az egykor Puff Daddy néven alkotó zenész őrizetbe vételére azt követően került sor, hogy az ügyét tárgyaló esküdtszék vádat emelt ellene. A pontos vádakat az ügyészség nem ismertette.
Combs ügyvédje, Marc Agnifilo igazságtalan eljárásról beszélt és csalódottságát fejezte ki a fejlemények miatt. Elmondta, hogy védence azért utazott New Yorkba a múlt héten, mert számítottak arra, hogy vádat emelnek ellene.
Nem egy tökéletes ember, de nem is bűnöző”
– nyilatkozta Agnifilo a rapper az őrizetbe vételét követően. Combsot még tavaly novemberben vádolta meg volt barátnője, Cassie azzal, hogy fizikailag és szexuálisan is bántalmazta. Később egy videó is előkerült arról, ahogy a rapper durván megveri volt párját, akivel végül peren kívül megegyztek.
Egy másik nő azzal vádolta meg Combsot, hogy két évtizeddel ezelőtt két másik férfival együtt megerőszakolta az akkor még kiskorú nőt. Rodney Jones producer szerint pedig a rapper prostituáltak felbérelésére kényszerítette őt, majd arra, hogy szexuális aktusokat hajtson végre velük. A vádakkal kapcsolatban márciusban a milliárdos zenész több ingatlanját is lerohanták.
A kis atomerőművek ígéreteiről szóló nemzetközi várakozások fokozódnak, így logikus, hogy a hazai kutatók is foglalkoznak a témával.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
A Tisza elnöke Szabó Tündére utalva reagált a Róka Rékáról szóló hírekre.
Sokan sérelmezik, hogy nehezen pótolható embereket szakembereket küldtek el, ráadásul mindezt több hónap alatt, így nem kellett csoportos létszámleépítést sem bejelenteni.
A humorista szerint a miniszterelnök hazudik, amikor azt mondja, hogy számíthatnak rá a kárpátaljai magyarok.