Akkora buli volt a választás után, hogy meglimbózták a rendőrautót – videó

Átbújtak a kisbusszal a limbóléc alatt.

  • HVG

A Tisza Párt választási győzelme után hatalmas utcai buli tört ki a fővárosban vasárnap este, amit a jelek szerint a rendőrök is jól vettek.

A Redditre felkerült egy videó, amin az látható, hogy meglimbózták az egyik rendőautót. Mindez azt jelenti, hogy az autó átbújt egy léc alatt, amit ketten tartottak, miközben szólt a Hungáriától a Limbó láz. A tömeg pedig ujjongva biztatta a rendőröket.

A választást követő nap eseményeit itt követheti élőben:

https://hvg.hu/itthon/20260413_a-vilag-magyarorszagra-figyel-elo-kozvetitesunk-a-valasztas-masnapjarol

Hozzászólások