Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Az euróövezeti szolgáltatások Reuters kezelte beszerzőmenedzser-mutatója februárra 38,9 pontra esett a januári 42,2 pontról, közölték pénteken előzetes becslésként. Az elemzők éppen ellenkezőleg, javulást vártak, átlagosan 42,5 pontra számítottak februárban.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Egybehangzóan ítéli meg a nyugati sajtó az alaszkai csúcstalálkozótt.