Reflektorfényben a vagyonadó
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
A román kormány azt szeretné, hogy Románia az eredetileg célul kitűzött 2014 előtt csatlakozna az euróövezethez, mondta szerdán Bukarestben Emil Boc román miniszterelnök.
A román kormány jelenleg olyan terven dolgozik, amely felgyorsítaná ezt a folyamatot. „A kormány figyelmének középpontjában áll, hogy felgyorsítsa ezt a folyamatot, már van olyan stratégiánk, amely lehetővé teszi, hogy 2014 előtt csatlakozzunk az euróövezethez” – mondta Boc. A román kormányfő nem közölt részleteket a stratégiáról, és egyelőre közelebbi határidőt sem jelölt meg.
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Egy társaság bármikor dönthet arról, hogy egy másik devizanemben vezeti a könyvelését?
Felhasználható-e a személyautó a fejlesztési tartalék feloldására?
Adózási és adatszolgáltatási kötelezettségek 2026. június 3. és 2026. június 30. között.
Magyar Péter sohasem fogja kimondani, hogy a Tisza liberális párt. Van viszont egy pártja mostanra négymilliós táborral. Ezt körberajzolni csak a szabadság színeivel lehet.
Gondok a Visual Europe Groupnál.