A végtelen lehetőségek iparága
Az űripar végtelen lehetőségeket nyit meg a vállalkozások előtt. Támogatási források is rendszeresen elérhetők a szektorban érdekelt piaci szereplők számára.
Érezhetően nőtt a visszavásárlások száma a magyar életbiztosítási piacon az első negyedévben – írja a Világgazdaság hétfőn.
A tendenciát alátámasztják a statisztikai adatok is: az első három hónapban 35 milliárd forint díjbevétel tűnt el a piacról. A biztosítók szerint a visszavásárlás oka legtöbbször a kereső személy munkahelyének elvesztése, illetve a család megrendült anyagi helyzete, de szerepet játszik az ügyfelek ilyen irányú döntéseiben a bizonytalanság is – olvasható a lapban.
Az űripar végtelen lehetőségeket nyit meg a vállalkozások előtt. Támogatási források is rendszeresen elérhetők a szektorban érdekelt piaci szereplők számára.
A sikeres cégfelvásárlás alapja az előre megtervezett finanszírozási háttér. Milyen szempontokat szükséges feltétlenül szem előtt tartani ennek során.
Július 1. fontos határidő a megváltozott a gazdasági tevékenységek egységes ágazati osztályozási rendszerének (TEÁOR) változása miatt.
Az egészséges csapatműködés és az eredményesség szempontjából kulcskérdés, hogyan kezeli a cégvezető a konfliktusokat.
Mind jogi, mind politikai eszközökkel hatástalaníthatják a magyar kormányfőt a most zajló EU-csúcson.
Kapu Tibor első magyar űrhajósként léphetett a Nemzetközi Űrállomás fedélzetére.
Az oroszok novemberben vettek célba egy munkácsi elektromos alállomást.
Várnai László elnézést kért a felpofozott diáktól és a képviselőtársaitól is.