Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Németországban a termelői árak májusban átlagosan 3,6 százalékkal voltak alacsonyabbak, mint tavaly májusban, ekkora árzuhanás huszonkét éve, pontosan 1987. április óta nem volt, jelentették pénteken a szövetségi statisztikai hivatalban.
Az eredmény azonos az elemzői várakozásokkal. Áprilishoz képest nem változtak a termelői árak, miután november óta hónapról hónapra csökkentek havi összehasonlításban. Az energiatermékek nélkül 2,5 százalékos volt a tizenkét havi és 0,3 százalékos a havi termelőiár-csökkenés.
A fogyasztóiár-infláció Németországban májusban első ízben volt zéró az ország 1990-es újraegyesítése óta év es összehasonlításban, és a központi bank szerint valószínű a defláció a nyár folyamán.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.