Ismét saját részvényeket vásárolt a Richter

Ismét ötezer darab saját részvényt vett a Richter Gedeon Nyrt. szerdán, ezúttal részvényenként 32 448 forint átlagáron – közölte a gyógyszercég csütörtökön a BÉT honlapján.

  • MTI MTI
Ismét saját részvényeket vásárolt a Richter

A budapesti cég június 17-én adott megbízást az UniCredit Bank Hungary Zrt.-nek 25 ezer darab Richter részvény megvásárlására. A fenti tranzakció mellett ebből június 18-án 31 737 forintos átlagárfolyamon, június 22-én pedig 31 807 forintos átlagáron öt-öt ezer darab teljesült, június 23-án pedig 3.486 darab saját részvényt vett a cég 31 029 forinton.

A korábbi közlés szerint a Richter a megvásárolt saját részvényeket a bónusz programjához kívánja felhasználni. A Richter részvények a csütörtöki tőzsdenapon fél 12-kor 32 900 forinton, az előző napinál 100 forinttal, 0,30 százalékkal drágábban forogtak.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek

Mikor jó egy céges hitelajánlat?

Már párszáz milliós hitelnagyság esetén is – akár több tízmillió forinttal – többe kerülhet cégünknek, ha csupán a kamatszint alapján döntünk.