Kihívások és lehetőségek – mire számítanak az európai vállalkozások?
Összességében pozitív növekedési kilátásokról számoltak be az európai vállalkozások az Eurobarométer friss felmérése szerint.
Az Europlakát és az A Plakát kft.-ket birtokoló svájci Affichage Holding konszolidálja nemzetközi érdekeltségeit, és ennek keretében eladja ezt a két magyarországi leányvállalatát – tudta meg a Napi Gazdaság.
A lap hétfői számában azt írja, hogy a svájci cég csak a Neonlightot tartja meg. A magyarországi piacot egyre inkább jellemző árháború és a reklámkiadások zuhanása indokolja, hogy eladják a két céget, amelyek miatt a csoport veszteséggel zárja az évet.
Összességében pozitív növekedési kilátásokról számoltak be az európai vállalkozások az Eurobarométer friss felmérése szerint.
Az eszközökre, ingatlanokra és a működéssel összefüggő károkra is kiterjedhet a céges biztosítás, de jól kell szerződni.
Számos ponton változik az adózás rendje 2025-ben. Bemutatjuk a cégvezetők figyelmére is érdemes, jelentősebb változásokat.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Érkezik a magyar fesztiválkultúra történetét feldolgozó dokumentumfilm. Arról, hogy miért és hogyan rendeződik át manapság a hazai fesztiválpiac és hogy szeretnek-e egyáltalán a fiatalok fesztiválozni és sörözni, a rendezővel, Csizmadia Attilával beszélgettünk.
15–9-re nyertek a mieink.