Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
A Wizz Air diszkont légitársaság 2010 január 11-én megszünteti Budapest-Párizs Beauvais járatát, márciustól azonban új járatokat kínál Ferihegyről - közölte a légitársaság.
A légitársaság egyben azt is közölte: folytatja régióbeli növekedését, belép a lett piacra, és márciustól már Rigából is indít járatokat. Az első célállomások London Luton, Oslo Torp és Turku lesznek.
A légitársaság tovább bővíti budapesti és prágai úti céljait is. 2010 március 18-tól elindul a Prága-Bari és március 13-tól a Budapest-Turku járat. Utóbbi lesz az első, amely összeköti a magyar fővárost a finnek egyik legnépszerűbb tengerparti városával.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Hiába uralta eddig a hétvégét a McLaren, a 40. Magyar Nagydíj időmérő edzésén a ferraris Charles Leclerc szerezte meg a pole pozíciót.
Humorbonbont reggelizett a Fidesz frakcióvezetője.