Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
A réz ára 16 havi csúcsra emelkedett a londoni fémtőzsdén (LME) hétfőn, mert sztrájk miatt leállt a termelés Chile legnagyobb rézbányájában. Emelte a réz árát a gyengülő dollár is.
A réz ára 7509,75 dolláron állt a legkeresettebb, három hónapos határidőre tonnánként, ami 2008 szeptembere óta a legmagasabb. Az előző, csütörtöki kereskedési napon 7375 dolláron zárt.
Tavaly a réz ára mintegy 140 százalékkal emelkedett.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
A forint árfolyamingadozása feladja a leckét – különösen, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
Az még nem dőlt el, meddig lesz elérhető.
A Tisztelet Társasága alapítója hosszú betegség után halt meg, 54 éves volt.
14 kilót fogyott a német aktivista.
Fedinec Csilla szerint enyhíthető lett volna a feszültség a kárpátaljai magyar férfi halála ügyében, ha értelmes párbeszéd indul Ukrajnával.