Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
A görögök döntő többsége ellenzi a kormány napokban ismertetett gazdasági megszorító intézkedéseit egy pénteken nyilvánosságra hozott felmérés szerint.
A kormány összesen a görög GDP mintegy 2 százalékának megfelelő, 4,8 milliárd euró pótlólagos költségvetési szigorítás mellett döntött szerdán. Ez immár a harmadik megszorító csomag azóta, hogy fény derült a görög államháztartás tényleges helyzetére. A tervezett pótlólagos megtakarítások felét az állami kiadások visszafogása adja − így a bérek csökkentése és a nyugdíjak befagyasztása −, a másik felét az adóemelés.
A görög Skai TV számára készített felmérés szerint a közalkalmazottak 90 százaléka, a magánszektorban dolgozók 76 százaléka, a nyugdíjasok 68 százaléka ellenzi a kormánydöntést. A megkérdezettek 62 százaléka szerint zavargások lesznek egy éven belül.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?