Vámháború: Hol tartunk most? Mire kell készülniük a vállalatoknak?
Az Amerikai Egyesült Államok és az Európai Unió között július 27-én megállapodás született egy átfogó vámegyezményről.
Urbán László, az OTP korábbi vezérigazgató-helyettese március 22-től veszi át az Európai Újjáépítési és Fejlesztési Bank (EBRD) egyik igazgatóhelyettesi posztját − írja a Népszabadság csütörtöki számában a Pénzügyminisztérium honlapján megjelent közleményre hivatkozva.
A lap megjegyzi, hogy a cseh, a horvát, a szlovák és a magyar országcsoportért felelős igazgatóhelyettes Andor László volt.
Az Amerikai Egyesült Államok és az Európai Unió között július 27-én megállapodás született egy átfogó vámegyezményről.
Összefoglaló a kedvezményes konstrukciók feltételeiről: mire, milyen feltételekkel lehet igényelni ilyen forrást?
A képzések támogatása segíti az alkalmazkodóképességet és termelékenység javítását - a vállalkozások széles köre számára érhető el ehhez pályázati forrás.
Az üzlet értéke mellett az adásvétel adózási következményeit is érdemes számba venni, legyenek a szereplők cégek vagy akár magánszemélyek.
Több nőjogi szervezet aggodalmát fejezte ki, hogy a marketing kampány nemcsak sminktermékeket, de a pornóipart is népszerűsítheti.