Az igazgatóság elnökétől a lap megtudta, hogy a székhely kérdésében még az idén döntés születhet, és ha az Magyarország lesz, akkor a gyártás további bővíthető. A válság nyomán tavaly a felére csökkent a Pécsen foglalkoztatottak száma, amely most 3500 fő.
Az Európa legnagyobb szerződéses elektronikai (EMS) gyártójának számító Elcoteq vezetése tisztában van azzal, hogy a 2008-as 4 milliárd forintos bevételt egy ideig nem lehet elérni, az idei üzleti tervek szerint a tavalyi 1,5 milliárd eurós bevételt 150 millió euróval lehet növelni 2010-ben - mondta Jorma Vanhanen.
Világgazdaság: Budapestre teheti át székhelyét az Elcoteq
Az európai szintű gyártás után a székhelyét is Magyarországra tenné át az Elcoteq SE - mondta Jorma Vanhanen, a társaság igazgatóságának elnöke a pénteki Világgazdaságban.
Jorge Jesus lett a portugálok szövetségi kapitánya
Egy igazi edzőlegenda lett a válogatott vezetője.
Haaland az angolok elleni meccsről: Vicces lesz
Igyekezett a továbbjutási esély minden terhét áttolni.
Gerendai Károly: Nem vagyok rajongó típus, de Magyar Péter elképesztő munkával felszántotta az országot – most viszont nem értem, miért folytatódik a kampányüzemmód
Merino most a belgákat küldte haza a vb-ről, Spanyolország az elődöntős
Szinte korlátlan hatalom összpontosul az új szuperhatóság kezében, hogy visszaszerezze 20 év elsíbolt 30 ezer milliárdját
Óriási segítségnek tartja a kormányzat a civilek klímatörvény-tervezetét
Lefagyva figyelik a szakértők, mikor fog megint mellényúlni a súlyos káderhiányban szenvedő Magyar-kormány
Singer Magdolna gyásztanácsadó: El kell fogadni, hogy nincs olyan, hogy megvigasztalni
Tízezer ember tiltását oldották fel a kormány hivatalos Facebook-oldalán
Hosszú volt az Orbán-kormány által letiltott felhasználók listája.