Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Hullámzó teljesítményt nyújtott a forint szerdán. Délelőtt erősödött a hazai fizetőeszköz, délután azonban gyengült.
Egy hajszálnyit erősödött a forint az euróhoz képest szerdán. A magyar fizetőeszköz jól kezdte a napot, a hajnali 275,4-es szintről kora délutánra 273,7-ig ereszkedett a közös európai pénz jegyzése. egy óra környékén azonban jött a fordulat, s emelkedni kezdett az euró/forint kurzus. Az EUR/HUF meg sem állt 275-ig, majd kissé visszakorrigált, így este hatkor 274,9 környékén mozgott.
Hasonlóan alakult a svájci frank jegyzése is. Az alpesi deviza 213,6-nál vágott neki a reggelnek, napközben azonban 211,6-nál is megfordult. Délután aztán kissé emelkedett a CHF/HUF, így hat után 213 forintot kértek egy frankért. A dollár árfolyama mindeközben a 200-as szinttel küzd: megfordult ma a kurzus 199,5 környékén és 201 felett is, jelenleg 200,8 forinton jegyzik a zöldhasút.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
„Én itt már minden »hülyére« szavaztam. Értelmes, világlátott, anyagilag stabil helyzetben lévő embernek szerintem tilos politikai párt közelébe mennie itthon” – mondja a magyar „orr”. HVG-portré.
Dopeman a „Jó arcok”-at, Kocsis Máté a „Zebra” nevű kört vezeti. Na de melyik kört vezetheti Schmidt Mária?
Nem kell már tartós tejet venni, jön a világháború, kivéve Magyarországon – üzeni Orbán. Megnéztük, mi igaz az állításaiból.
Kellemes zenei aláfestés jellemzi, egy mosolygó pap is felbukkan benne.