Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
A szakszervezet kérése ellenére sem vizsgálja az Európai Bizottság a közigazgatásban dolgozók indoklás nélküli elbocsátását lehetővé tevő törvénymódosítást.
A köztisztviselőket és közalkalmazottakat tömörítő szakszervezet kérése ellenére sem vizsgálja az Európai Bizottság a közigazgatásban dolgozók indoklás nélküli elbocsátását lehetővé tevő törvénymódosítást - nyilatkozta a Világgazdaságnak Tabajdi Csaba szocialista EP-képviselő.
Ez a jogszabály nemzeti és nem közösségi hatáskörbe tartozik, így azt az EU nem vizsgálhatja. A törvény megsemmisítését az érintett szakszervezet és a Jobbik is kezdeményezte az Alkotmánybíróságnál. A lap információi szerint eddig csaknem 800, többségében vezető kormánytisztviselőt bocsátottak el indoklás nélkül.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
A forint árfolyamingadozása feladja a leckét – különösen, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
Az még nem dőlt el, meddig lesz elérhető.
A Tisztelet Társasága alapítója hosszú betegség után halt meg, 54 éves volt.
14 kilót fogyott a német aktivista.
Fedinec Csilla szerint enyhíthető lett volna a feszültség a kárpátaljai magyar férfi halála ügyében, ha értelmes párbeszéd indul Ukrajnával.