Reflektorfényben a vagyonadó
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Európa-szerte és Magyarországon is emelkedik a háztartási készülékek ára - írta pénteki számában a Világgazdaság.
Ezekben a hetekben Európa-szerte és Magyarországon is emelkedik a háztartási készülékek ára - írta pénteki számában a Világgazdaság. A lap közlése szerint az áremelést a nyersanyagár és a szállítási költségek növekedése indokolja. Az áremelési gyakorlat, amely Európában kiterjed a nemzetközi fehérárumárkák többségére, a hazai piacon is megjelenik, néhány százalékos mértékben.
A piaci kereslet ugyanakkor nehezen tudja megtámogatni a mostani áremelési hullámot, a kiskereskedelmi eladás áprilisra már a stagnálás jeleit mutatta, azóta pedig elindult lefelé - írta a lap. A Világgazdaság szerint az értékesítési csatornákat illetően a legfeltűnőbb a hipermarketek és az internetes értékesítés erőteljes növekedése.
A téma rekordgyorsasággal került terítékre. A kormányzati szándék egyértelmű.
Egy társaság bármikor dönthet arról, hogy egy másik devizanemben vezeti a könyvelését?
Felhasználható-e a személyautó a fejlesztési tartalék feloldására?
Adózási és adatszolgáltatási kötelezettségek 2026. június 3. és 2026. június 30. között.
Magyar Péter sohasem fogja kimondani, hogy a Tisza liberális párt. Van viszont egy pártja mostanra négymilliós táborral. Ezt körberajzolni csak a szabadság színeivel lehet.
Gondok a Visual Europe Groupnál.