Vannak hatékony eszközök a devizapiaci kockázatok kezelésére
Az árfolyamingadozás feladja a leckét – főleg, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
Az ismét éleződő euróövezeti szuverén adósságszolgálati válság ellenére is hozamcsökkenéssel, a meghirdetett összegben értékesített szerdán 3 hónapos diszkont kincstárjegyet Portugália.
A 750 millió eurós meghirdetett összeget az elsődleges forgalmazók 2,6-szorosan jegyezték túl az előző aukció 2,4-szeres túljegyzésével szemben. A kibocsátás átlaghozama az előző, még a második görög mentőcsomag elfogadása előtt július 20-án rendezett aukció 4,982 százalékáról 4,967 százalékra csökkent.
A május vége óta EU-IMF pénzügyi támogatásban részesülő Portugália rövid távú finanszírozási igényeit továbbra is a tőkepiacon fedezi kincstárjegy kibocsátással, kötvényeket azonban nem bocsát ki.
Az árfolyamingadozás feladja a leckét – főleg, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.
Akkor igazán előnyös egy ilyen beruházás, ha a fogyasztás jelentős része egybeesik a napsütéses időszakokkal.
A forint árfolyamingadozása feladja a leckét – különösen, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
Nem elsőprideozó, szinte minden eddigi felvonuláson is ott volt Kőszeg Ferenc, ám a legendás ellenzéki a HVG-nek azt mondta, most „több százezren voltunk, akik azt üzentük a NER-nek, hogy a társadalomnak elege van az uszításból, a fenyegetésből, a hatalmi arroganciából”. Kőszeg Ferencet a jövő évi választásokról és a Fidesz trükkjeiről is kérdeztük.
Magyarország minden különösebb ellenállás nélkül megszavazta a szankcók meghosszabbítását. Ennek a csomagnak a legnagyobb tétele az Orosz Központi Bank európai bankokban fellelhető vagyonának zárolása.
A kormánypárt támogatottsága pedig mélyponton van.
Az ő nevén lévő 188 milliárd forintnál sokkal több pénze lehet
A hírt Havas Henrik jelentette be, mint írta, az utóbbi évtizedeket visszavonultan töltő Forró már hónapokkal ezelőtt elhunyt.
Az elmúlt negyven évben csak egyszer volt itt ilyen erejű földmozgás.