Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Lemondott vezérigazgatói tisztségéről Balázs Csaba, a tőzsdén jegyzett Est Media Vagyonkezelő Nyrt. elnök-vezérigazgatója és a cégcsoport operatív irányításával az egyik nagyrészvényest, Pankotai Csaba igazgatósági tagot bízták meg - jelentette be a társaság a BÉT honlapján csütörtökön.
A közlés szerint a múlt héten lezárult alaptőkeemeléssel - a jegyzett tőke 1,37 milliárd forintról 3,96 milliárdra nő - végleges lett a média terület, ezért az operatív irányítással magyarországi és külföldi piacokon tapasztalattal rendelkező személyt kívántak megbízni.
Az Est Media csütörtöki sajtóközleményében kiemelik, hogy a Pankotai Csaba operatív irányítása alá tartozó out-of-home médiaeszközök három ország 40 milliós piacát fedik le, több mint 40 rendszeresen megjelenő kiadvánnyal.
Az Est Media részvényei a Budapesti Értéktőzsde "A" kategóriájában forognak. A papír a csütörtöki kereskedésben zárás előtt fél órával 171 forinton állt, az előző napinál egy forinttal drágább volt kétmillió forintot alig meghaladó forgalomban. Az elmúlt 52 hétben a részvény legmagasabb árfolyama 438, a legalacsonyabb 140 forint volt.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?