Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 54,41 pontos nyitás után továbbra is enyhe mínuszban volt csütörtökön délelőtt.
A BUX 11.30 órakor 17.556,53 ponton állt, ami a legutóbbi, szerdai záró értékéhez képest 78,15 pontos, 0,44 százalékos csökkenés, a csütörtöki nyitásnál 23,74 ponttal alacsonyabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 5,5 milliárd forint volt, a vezető részvények az erősödő Richter kivételével gyengültek 1az előző napi záráshoz képest.
A Mol 220 forinttal, 1,18 százalékkal 18.500 forintra csökkent. Az OTP részvények ára 14 forinttal, 0,42 százalékkal 3.320 forintra esett. A Magyar Telekom 1 forinttal, 0,19 százalékkal 516 forintra gyengült. A Richter papírok árfolyama 150 forinttal, 0,44 százalékkal 34.150 forintra erősödött.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?