Orbán elszólása is segíthetett kiskaput találni a Pride-rendezéshez, de Karácsonyék nagy jogcsatákra készülhetnek
Egy jogi kiskaput kihasználva bízhat a főváros abban, hogy rendőrségi engedély nélkül is megrendezhetik szabályosan a Pride-ot.
A Fővárosi Gázművek az ünnepi időszak alatt nem kapcsolja ki a gázszolgáltatást azoknál a lakossági ügyfeleknél, ahol a tartozások mértéke miatt ez esedékes lenne - közölte a szolgáltató hétfőn.
A Főgáz önkéntesen vállalta az átmeneti türelmi időszakot 2011. december 19-től 2012. január 3-ig szolgáltatási területén, Budapesten és 10 megyében.
A kikapcsolási moratórium nem csak a védett fogyasztókat érinti, hanem azokat a lakossági ügyfeleket is, akik 60 napon túl elmaradtak a számlájuk rendezésével - hívja fel a figyelmet a Főgáz.
Koncz László vezérigazgató a közleményben kiemeli: a legrászurkoltabbakat szeretné segíteni, hogy a karácsony és a szilveszter körüli ünnepi időszakot minden család békés hangulatban és nyugalomban tölthesse.
A 155 éves múltra visszatekintő Főgáz Zrt. mintegy 800.000 ügyfélnek szolgáltat energiát naponta, 2011. április 13-ától Budapest mellett országosan 10 megyében érhető el szolgáltatása már a lakossági ügyfelek számára is.
Egy jogi kiskaput kihasználva bízhat a főváros abban, hogy rendőrségi engedély nélkül is megrendezhetik szabályosan a Pride-ot.
Az elmúlt napokban látványosan megszaporodtak a kibeszélések.
Szerinte a magyar gazdaság fejlődésében ellenérdekeltek mozgatják a szálakat.
Dengyel Iván pedig visszavonul a színpadtól.
Az ítélet nyomán akár tömegesen is indíthatnak pereket.
15 hónap alatt sajátította el a szakmát.