Vámháború: Hol tartunk most? Mire kell készülniük a vállalatoknak?
Az Amerikai Egyesült Államok és az Európai Unió között július 27-én megállapodás született egy átfogó vámegyezményről.
A Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő nettó 140 millió forintos keretszerződést kötne 130 közúti és 25 vasúti beruházás PR-támogatására. A nyílt közbeszerzés a hétfői Közbeszerzési Értesítőben jelent meg. A feladat része a médiavásárlás, és a NIF éves roadshow-jának szervezése, valamint közvélemény-kutatás készítése is.
Ajánlatot az a cég tehet, amelynek az elmúlt két évben a médiatervezés és -vásárlás szolgáltatásból származó forgalma elérte a nettó 400 millió forintot, és legalább az egyik évben meghaladta a 200 milliót.
Referenciaként - szintén az elmúlt két évből - fel kell mutatni két, egyenként legalább nettó 80 millió forint értékű, továbbá szintén két, egyenként nettó 10 és 30 millió forint közötti értékű, legalább 3 országos médiumban megjelentetett kampányt.
Az ajánlattételi határidő február 15-e. Az eredményhirdetés tervezett időpontja március 15-e, míg a szerződéskötésé március 25-e.
Az Amerikai Egyesült Államok és az Európai Unió között július 27-én megállapodás született egy átfogó vámegyezményről.
Összefoglaló a kedvezményes konstrukciók feltételeiről: mire, milyen feltételekkel lehet igényelni ilyen forrást?
A képzések támogatása segíti az alkalmazkodóképességet és termelékenység javítását - a vállalkozások széles köre számára érhető el ehhez pályázati forrás.
Az üzlet értéke mellett az adásvétel adózási következményeit is érdemes számba venni, legyenek a szereplők cégek vagy akár magánszemélyek.
A helyiek mellett ügyvédet, pszichológust, kriminálpszichológus is kérdeztünk azért, hogy kiderüljön, mi vezethet ilyen felfoghatatlan támadáshoz.
Az egyetem ki sem írt nyílt pályázatot, azt állítják, nem lett volna más alkalmas jelölt.
Nem klasszikus közéleti-politikai sajtótermék, de egymillió példányban szórják szét.