Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Görögországban 8,9 százalékkal esett a kiskereskedelmi forgalom.
Görögországban jelentősen csökkentek a kiskereskedelmi eladások novemberben, mert a kormány megszorító intézkedéseinek hatására a lakosság visszavett kiadásaiból. Mennyiségben mérve novemberben az éves szintű kiskereskedelmi eladások 8,9 százalékkal csökkentek, miután októberben 10,8 százalékkal estek a görög statisztikai hivatal kedden közölt adatai szerint. Szeptemberben 6,5 százalék, augusztusban 1,5 százalék volt a visszaesés.
Értékben számítva a kiskereskedelmi eladások 6,3 százalékkal hanyatlottak az októberi 8,1 százalék csökkenés után ugyancsak éves összhasonlításban.
Novemberben az élelmiszerek és dohánytermékek eladása területén volt a legnagyobb csökkenés, 20,2 százalék a tavalyi azonos hónaphoz képest, az októberi 15,6 százalék mérséklődés után. A lábbelik iránti keresletcsökkenés 19,5 százalékra mérséklődött novemberben az előző havi 29,8 százalék esés után.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Összeomlott a békéscsabai vonal.
Három hete írt a belügyminiszternek Györfi Mihály, de nem jött válasz.