Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Az euróövezeti pénzügyminiszterek tanácsa, az Eurogroup jövő hétfőre halasztotta a görög segélycsomag megvitatására eredetileg összehívott szerdai tanácskozását. Szerdán az Eurogroup telefonos konferenciát tart.
Jean-Claude Juncker, az Eurogroup elnöke közölte, hogy Görögország nem teljesítette a második EU/IMF segélycsomag folyósításának előfeltételeit. Eszerint Görögország nem tájékoztatta az euróövezeti pénzügyminiszterek tanácsát, hogyan tervezi teljesíteni a kért 325 millió eurós kiadási megtakarítást. A két legnagyobb görög párt vezetője pedig nem adott garanciát a megszorító csomag végrehajtására az áprilisra tervezett választások után. A bejelentést követően az euró árfolyama 1,3130 dollárról 1,3100 dollárra esett. A forint pedig 291 közeli euró jegyzésekről 292-re gyengült.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
Már nagyban számol Magyar Péter és pénzügyminisztere, Kármán András, hogyan javíthatja a magyar költségvetés és gazdaság helyzetét az uniós kasszarobbantás.
Arra is kíváncsiak, Orbán Viktor fogjon-e hozzá az emlékirataihoz.