Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Sikeresen értékesített 1,3 milliárd euró értékű kincstárjegyet kedden Görögország, a hozam pedig szerényen csökkent az azonos lejáratú adósságpapír legutóbbi, májusban tartott aukciójához képest.
A kedden értékesített 3 hónapos kincstárjegy hozama 4,31 százalékra mérséklődött a májusi árverésen kialakult 4,34 százalékról - közölte a PDMA görög adósságkezelő központ. A papírok túljegyzése 2,19-szeres volt, szemben a májusi 2,32-szeressel.
Az ötödik éve recesszióban lévő Görögország két éve nem ad el hosszabb futamidejű adósságpapírokat, mivel a kötvények hozama rekordmagasságúra nőtt. Az állampapírpiacon ezért csak legfeljebb egyéves lejáratú kincstárjegyeket értékesítenek.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?
A fideszes influenszer a közösségi profiljában kormányfüggetlen politológusnak nevezi magát.